Profesionální návrh a design webových stránek, či jiné grafiky na míru

Jste začínající firma? A potřebujete web a grafiku co nejdříve, ať můžete začít vydělávat?

O vše se postaráme od designu loga, nafocení produktů, grafiky webu a nakódování celé struktury webu.

Naše služby

Tvorba Webových stránek

Navrhneme design, díky kterému váš web vynikne. Zapamatovatelné firemní stránky podpoří viditelnost značky a odliší vás od konkurence.

Jak Probíhá spolupráce?

1

Konzultace

V této fázi se s klientem setkáváme a diskutujeme o jeho požadavcích na webovou stránku. Můžeme se ptát na cílovou skupinu, cíle, které chce webová stránka splnit, požadavky na obsah a funkce a další specifika. Zde je důležité, abychom si ujasnili všechny potřebné informace a dohodli se na tom, co je potřeba pro tvorbu stránky.

2

Návrh

Po konzultaci začínáme s tvorbou návrhu stránky. Můžeme využít designového nástroje, který umožňuje vytváření náhledů stránky, a to jak pro mobilní, tak desktopovou verzi. Během této fáze se také dohodneme na barevném schématu, typografii, umístěním prvků a celkovém vzhledu stránky.

3

Vývoj

Po dokončení návrhu se začíná s kódováním webové stránky. Používáme moderní technologie a metody vývoje, abychom zajistili, že webová stránka bude rychlá, responzivní a bezpečná. Pracujeme na tvorbě webových stránek s použitím nejnovějších nástrojů a frameworků, jako jsou React, Next.js a další.

4

Testování

Po dokončení vývoje provádíme testování, abychom zajistili, že stránka funguje správně a bez problémů. Testujeme všechny funkce stránky a ověřujeme, že všechny odkazy fungují, stránky se načítají rychle a responzivita odpovídá požadavkům.

5

Schválení

Po úspěšném dokončení testů je čas na schválení stránky klientem. Zde může klient dát zpětnou vazbu na webovou stránku a pokud je potřeba, provedeme nějaké úpravy. Pokud je klient s výsledkem spokojený, můžeme pokračovat v další fázi.

6

Nasazení

Po schválení webové stránky se přistupuje k jejímu nasazení. Nahráváme webovou stránku na hostingovou službu a zajišťujeme, že je stránka dostupná a správně se načítá. Tuto fázi ukončujeme, když je webová stránka úspěšně nasazena a připravena k použití.

Tvorba grafiky

Také nabízíme profesionální tvorbu reklamní grafiky. Pomůžeme Vám vytvořit poutavé plakáty, vizitky, loga a reklamy, které budou oslovovat Vaše zákazníky. Díky našemu talentovanému týmu grafiků, se postaráme o to, aby Vaše značka byla nejen viditelná, ale i zapamatovatelná. Nabízíme konkurenceschopné ceny a široké spektrum služeb, takže pokud hledáte způsob, jak vystoupit z davu, obraťte se na nás. Společně dosáhneme skvělých výsledků.