Konzultace

Co Vám mohu nabídnout?

Chcete doladit či změnit Váš interiér a nevíte jak na to? Dostali jste plány od projektanta a nyní potřebujete vybrat vybavení? Máte hrubou stavbu a nevíte jak dál?

Poraďte se se mnou a ušetříte si čas, peníze a starosti do budoucna.

Konzultace jsou nejčastěji vhodné na poradentství ohledně barevného řešení interiéru, rozmístění a výběr nábytku, výběr vhodných podlah, dále výběr správného stylu v interiéru či jen doporučení vhodných dekorací k zútulnění interiéru. Může se jednat jen o jednu místnost v nemovitosti či celý interiér.

Vždy se snažím o sjednocení stylů v interiéru či prolínání barev či materiálů, aby celý interiér působil celistvě a lidé se v něm cítili příjemně. Nejprve si vyslechnu klienta, jak by se chtěl v interiéru cítit a co od něho očekává. Následně doporučím to, co uznám, že je pro každého nejvhodnější.

Konzultace s bytovým designérem je také ohledně změn ve Vašem interiéru. Někdy stačí jen málo, doporučit vhodný kousek nového nábytku, doplňky, tapetu či jinou výmalbu a budete se v něm cítit mnohem lépe. V průběhu konzultace s Vámi projdu celou nemovitost a zapíšu navrhované změny, úpravy a typy v jednotlivých místnostech k dosažení největšího efektu.

Konzultačně vyřeším i osvětlení na základě světlosti prostoru, dispozic a rozměrů oken, či přírodního světla. Doporučím vhodný výběr osvětlení dle Vašich finančních možností, podtrhneme nový nebo stávající design interiéru, a především vytvoříme vhodnou atmosféru vhodnou pro určitý typ místnosti a funkce.

Konzultace s bytovým designérem jsou také oblíbenými dárky pro své blízké, kteří se zajímají o bydlení a rádi s designérem prodiskutují jejich bydlení a případné doporučené změny. Vhodný dárkový poukaz vždy udělá radost.

Někdy stačí jen zaslat fotografie interiéru a já Vám doporučím, co a jak vylepšit či zdokonalit a dodat mu jiskru a nové kouzlo.

Součástí konzultace je následný souhrn doporučených změn a tipů v elektronické podobě, aby si to klienti mohli v klidu promyslet a případně zrealizovat.