Návrh komerčních interiérů - Liberec a okolí

Co Vám mohu nabídnout?

Do kanceláří, recepcí, prodejen, restaurací, penzionů, kaváren, kadeřnictví, wellness či dalších veřejných prostorů navrhnu takové řešení, které Vám bude funkčně, efektně sloužit, a především podtrhne image Vaší firmy. Navrhnu Vám adekvátní prostory pro Váš business.

Při návrhu komerčních interiérů firmy kladu důraz na celkový koncept firmy. Je důležité, aby se zaměstnanci v práci cítili dobře a Vaše firma i Vaším interiérem oslovila Vaše klienty. Do každého návrhu komerčního interiéru vkládám přidanou hodnotu a tzv. WOW efekt, který umožní zanechat v zákazníkovi nejlepší možný první dojem a tím si firmu uchovat v paměti.

Pro komerční interiér nabídnu optimální dispoziční řešení, nábytek i úložné prostory s ohledem na Vaše pracovní zaměření, Vaše možnosti a požadavky na konkrétní prostor. Materiály pro komerční prostory se liší od soukromých objektů. Zde beru důraz na funkčnost, praktičnost a kvalitu materiálů. Dodržuji požadavky např. na odolnost proti opotřebení, odolnost proti oděru, protiskluznost, zátěžovost, protipožární testy a nehořlavost použitých materiálů.

Ráda přináším i do komerčních interiérů trochu přírody či prvky, které zútulní pracovní prostor, aby se zde člověk cítil dobře a příjemně a do zaměstnání, kde tráví spoustu času chodil rád😊