Designový apartmá v srdci Liberce, možnost krátkodobého pronájmu

Byt je výjimečný svým moderním designem a skvělou polohou v srdci Liberce. Po celkové rekonstrukci, kterou provedla zkušená designérka, je vybaven nejnovější technologií a moderním, pohodlným nábytkem. Díky blízkosti kulturních památek, restaurací a obchodů je toto ubytování ideální pro hosty, kteří hledají moderní a pohodlné ubytování v centru města a jedinečný zážitek v Liberci.

Byt k pronájmu v Liberci 1
Byt k pronájmu v Liberci 2
Byt k pronájmu v Liberci 3
Byt k pronájmu v Liberci 4
Byt k pronájmu v Liberci 5
Byt k pronájmu v Liberci 6
Byt k pronájmu v Liberci 7
Byt k pronájmu v Liberci 8
Byt k pronájmu v Liberci 9
Byt k pronájmu v Liberci 10
Byt k pronájmu v Liberci 11
Byt k pronájmu v Liberci 12

Popis ubytování

Tento skvěle umístěném bytě, který se nachází v centru Liberce, jen pár minut chůze od Libereckého náměstí a radnice. Okolí bytu nabízí nekonečné možnosti pro kulturní zážitky, jako jsou divadla, galerie a muzea, která jsou vzdálená pouhých pět minut chůze. V blízkosti bytu je kavárna a několik restaurací. Jen přes ulici od bytu je menší obchodní centrum s samoobsluhou Albert a restaurací s rychlým občerstvením. Jen 2min chůze se nachází plavecký bazén, který nabízí ideální relaxaci po náročném dni plném zábavy či práce.

Tento byt je navržen s ohledem na luxus a pohodlí hostů přímo interiérovou designérkou, která byt vlastní. Je ideální pro relaxaci nebo pracovní účely. Případně je možné i po domluvě s majitelkou, zapůjčit přilehlou kancelář pro setkání firemních partnerů.

Obývací pokoj je vybavený italským nábytkem, který nabízí komfortní posezení před velkou 60" ultra HD TV s přístupem na Netflix. Z obývacího prostoru můžete přímo vstoupit na velkou zahradní terasu, kde si můžete užít klidné večery s výhledem do zeleně.

Kuchyň je plně vybavená moderními spotřebiči, nechybí myčka, mikrovlnná trouba, el. trouba, indukční sporák, velká lednice a kávovar. V koupelně najdete vanu, sprchu a oddělené WC pro vaše pohodlí. Šatna nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. A je oddělena krásnými prosklenými dveřmi od obývacího prostoru.

Ložnice jsou vybaveny kvalitními, novými matracemi a designovými postelemi z Itálie, takže si zde můžete užít skvělou a klidnou noc. V ložnicích nechybí úložné prostory a v jedné najdete pracovní stůl a výstup na terasu.

Parkování před domem je zdarma a výhodou tohoto bytu je také podlahové vytápění v celém bytě, což vám zajistí příjemnou teplotu i v zimě.

Tento byt je ideální pro pracovní cesty nebo pro ty, kteří hledají luxusní a pohodlné ubytování v srdci Liberce. Těšíme se na vaši návštěvu!

Pro více informací a pronájem mě neváhejte kontaktovat

  • Kontakt
  • MgA. Lenka Stádníková
  • Interiérová designérka
Adresa
Durychova 950/6, Liberec, Česká republika
  • IČO: 03911446
  • DIČ: CZ7555242563
Jsem plátcem DPH.