Chalupa Podještědka – Rozstání v Podještědí

Prožijte nezapomenutelný pobyt v Chalupě Podještědka, nedaleko golfového hřiště Ještěd a lanového parku Horka. Nově zrekonstruovaná a stylově zařízená chalupa v Podještědí nabízí ideální útočiště pro rodinnou rekreaci, firemní srazy nebo skupinové výlety. S kapacitou 2 až 15 osob, pěti ložnicemi, saunou a mysliveckou stodolou s grilem a pípou, chalupa slibuje pohodlí a zábavu uprostřed malebné přírody.

Chalupa Podještědka 1
Chalupa Podještědka 2
Chalupa Podještědka 3
Chalupa Podještědka 4
Chalupa Podještědka 5
Chalupa Podještědka 6
Chalupa Podještědka 7
Chalupa Podještědka 8
Chalupa Podještědka 9

Popis ubytování

Naše chalupa je nově zrekonstruovaná, stylově a romanticky sladěná ve venkovském stylu s kachlovými kamny a saunou. Nejvíce lidé obdivují mysliveckou stodolu s vnitřním grilem, pecí a pípou se společenským posezením. Nabízíme ubytování pro 2 až 15 osob v 5 ložnicích, ideální pro skupinovou, firemní či rodinnou rekreaci. Obklopena zahradou s ovocnými stromy a potokem, chalupa nabízí nejen soukromí a klid, ale i zábavu a sportovní vyžití.

Nachází se nedaleko golfového hřiště a je oblíbená mezi golfisty a rodinami, kteří mohou trávit čas i v přilehlém lanovém parku Horka. Tato oblast je také vyhledávaná turisty, cyklisty i lyžaři.

Pro více informací a pronájem mě neváhejte kontaktovat

  • Kontakt
  • MgA. Lenka Stádníková
  • Interiérová designérka
Adresa
Durychova 950/6, Liberec, Česká republika
  • IČO: 03911446
  • DIČ: CZ7555242563
Jsem plátcem DPH.