Blog

Během Covid restrikcí se trend nakupování nábytku a dekorací přes e-shopy stal běžným, protože k zařízení či vylepšení interiéru zákazníkům nic jiného nezbývalo. Tento trend bude ještě ale asi chvíli přetrvávat.

Zde najdete tipy o tom, jak a kde nakupovat na e-shopech, na co si dát pozor a jak nenaletět!

Stáhnout celý článek

Práce z domu patří v této době mezi nejdiskutovanější téma.

Sama proto ráda přispěji ze své vlastní skoro 10leté zkušenosti a k tomu přidám pár tipů na zamyšlení a případnou realizaci.

Tipy na jednoduché zařízení celé domácí pracovny a na co nezapomenout…

Stáhnout celý článek

Měli bychom vpustit jaro i do našich domovů, aby nám přineslo radost a svěžest.

Náš interiér můžeme rozjasnit nejen novými barvami, ale i pár kousky nového nábytku či jen dekoracemi a květinami.

Stáhnout celý článek

Rolety den a noc jsou jistě funkčním řešením zastínění místností. Ale nemají pouze praktickou úlohu. Samozřejmě, že je můžete využít jako designový prvek a dokreslit a sladit celou místnost.

Skládají se z jednotlivých „lamel“ látky a síťky dle Vašeho výběru. Stejně jako u žaluzií, i u rolet den a noc se můžete rozhodnout pro vytažení celé látky nahoru a tím okno zcela odkrýt, případně stažení až dolů a okno zakrýt.

Stáhnout celý článek

Vstupní prostor je vlastně to první do čeho člověk vstoupí, co spatří a také jako poslední z něho odchází. Je to prostor, který nás vítá, působí na nás, navodí atmosféru, dodá náladu a pohodu domova a je vizitkou pro návštěvy.

Stáhnout celý článek

Zkuste udělat změnu a zeď či část zdi natřít černou tabulovou barvou. Další možnost je magnetická barva, která nemusí zůstat černá..

Také jsou časté samolepicí tabulové tapety, které lze omýt vodou a je zde i rychlá instalace. Hezké jemné tapety pokojík zútulní. Korkové zdi tlumí zvuk a slouží také jako nástěnky.

Stáhnout celý článek

Chcete si pořídit novou koupelnu a nevíte pro jaký typ se rozhodnout? Mezi nejnovější trendy patří plastické 3D OBKLADY… Nadčasový vzhled vytvoříte také z keramických obkladů s PŘÍRODNÍM DEKOREM… Do podvědomí se nyní dostávají celoplošné, omývatelné a vodě-odolné TAPETY.

Stáhnout celý článek